Contact

Je kunt bij het secretariaat van de NCA Portugal terecht met vragen over de verschillende lidmaatschappen, activiteiten, wetenswaardigheden over Portugal, hulp voor nieuwkomers, enz. Wij kunnen niet alle vragen zelf beantwoorden, maar in veel gevallen helpen wij je aan het juiste contact.

Secretariaat

Nederlandstalige Club (NCA) Portugal
Apartado 203
8400-999 Lagoa
Portugal

Tel. (+351) 282 353 333
E-mail: info@ncaportugal.com


Redactie

Voor opgave van of vragen over artikelen in onze bladen ’Blik op Portugal’, ’Blik op Algarve’ en ’De Portugal Gids’ kan je contact opnemen met de redactie.

E-mail: redactie@ncaportugal.com
Sabine Seys: sabine@biroportugal.com
Roel Huisman: roel@biroportugal.com


Adverteren

Voor informatie over adverteren, de tarieven en mogelijkheden neem je contact op met:
Algarve West:
Els Kindt – Els@ncaportugal.com –  (+351) 919 992 360

Algarve Midden (Faro t/m Albufeira):
Don Meeuwissen – Don@ncaportugal.com – (+351) 939 270 871

Algarve Oost:
Denise du Plessis – Denise@ncaportugal.com – (+351) 969 249 558

Overige:
Jan Mennenga – Jan@ncaportugal.com – (+351) 969 850 553


Contactformulier

Je kan ook van onderstaand formulier gebruik maken om de NCA te bereiken.